Bytová komise o prázdninách zasedat nebude

Bytová komise

Oznamujeme, že v měsících červenci a srpnu 2021, vzhledem k bytové situaci ve městě, nebudou v těchto měsících zveřejňovány volné byty k pronájmu a nebude se konat zasedání bytové komise.

Informace pro občany:

Oznamujeme, že v měsících červenci a srpnu 2021, vzhledem k bytové situaci ve městě, nebudou v těchto měsících zveřejňovány volné byty k pronájmu a nebude se konat zasedání bytové komise.

Žádosti o pronájem bytu od občanů města Mimoň jsou nadále přijímány, evidují se, ale prozatím nejsou projednávány. Žádosti od občanů jiných obcí prozatím nepřijímáme.  Ostatní doručené žádosti (výměna bytů, přechod nájmu,…) budou projednány bytovou komisí v měsíci září 2021. O případných dalších změnách v oblasti bytové politiky města Mimoň Vás budeme informovat.

Děkujeme za pochopení.

Datum vložení: 29. 6. 2021 6:56