Komunitní plánování ORP Česká Lípa

Komunitní plánování ORP Česká Lípa 2

Připravujeme nový komunitní plán sociálních služeb pro území ORP Česká Lípa na období 2022 – 2026.
Nabízíme Vám jedinečnou příležitost vyjádřit se k sociálním službám, sdělit nám své názory, zkušenosti a podněty.

Vážení spoluobčané,

obracíme se na Vás s prosbou o spolupráci, která je nezbytná pro to, abychom pro vás zajistili co nejkvalitnější servis sociálních služeb poskytovaných v našem regionu. Budeme proto rádi, pokud věnujete krátký čas úvahám nad svými současnými i budoucími potřebami, případně potřebami Vašich blízkých a sdíleli je s námi formou odpovědí na položené otázky v našem dotazníku.

Termín pro odevzdání vyplněných dotazníků je do 30. 07. 2021.

Dotazníky můžete vyplnit online na níže uvedeném odkazu nebo je můžete vytištěné odevzdávat na městském nebo obecním úřadě ve Vaší obci či městě.

Odkaz na dotazníky pro vyplnění online: https://forms.gle/VkF19VpYArdWUt1n9

Ke stažení: Dotazník.docx , Dotazník.pdf