Město Mimoň

Překlad (translations)

STAŇTE SE DOBROVOLNÍKEM

Výzva-DS-Mimoň

Máte hodinu volného času týdně a rádi někomu pomáháte?

Dobrovolnické centrum ADRA, o.p.s. ve spolupráci s Domovem pro seniory Mimoň, p.o. (Pražská 273 u výjezdu na Mnichovo Hradiště) hledají dobrovolníky, kteří by se chtěli stát společníky pro seniory. Úlohou dobrovolníků je uplatnit svoje schopnosti při vytváření vztahu se seniory (komunikace, čtení, ruční práce, hry, procházky, doprovázení apod.). V případě vašeho zájmu nás můžete kontaktovat buď telefonicky na tel. 607 047 522 nebo na E-mail: petr.maska@adra.cz.
Humanitární organizace ADRA byla založena v roce 1957 v USA a pobočka v ČR působí od roku 1992. V současné době působí v ČR 15 dobrovolnických center ADRY s více jak 2 700 dobrovolníky v 59 městech a 202 sociálních a zdravotních organizacích (domovy pro seniory, dětské domovy, nemocnice apod.).

Ing. Petr Máška, vedoucí pobočky ADRA, o.p.s. Česká Lípa
Mgr. Vilemína Kusá, vedoucí úseku DS