Tříkrálová sbírka

Tříkrálová sbírka 1

Tříkrálová sbírka bude probíhat od 1. až 24. ledna 2021.
Přispějte do kasičky na Městském úřadu Mimoň nebo v kostele sv. Petra a Pavla v Mimoni.
Tříkrálová sbírka 2021 funguje i ONLINE, a to do konce dubna 2021.

Tradiční dobrovolnická akce, která je na Českolipsku pořádána Farní charitou Česká Lípa na podporu školního svozu hendikepovaných dětí, bude v roce 2021 trvat od 1. až do 24. ledna a nově má zřízen účet s vlastním českolipským variabilním symbolem.

Pevně věříme, že nebudete ani během tohoto ročníku ochuzeni o možnost osobně se potkat se třemi krály, kteří rozdávají požehnání do novému roku a do zapečetěných kasiček přijímají dobrovolné příspěvky na výše zmíněný projekt Sociální automobil. Pro jistotu byl ale pro účely Tříkrálové sbírky zřízen tříkrálový účet 66008822/0800 s variabilním symbolem pro Českou Lípu 7770411. Ten funguje i za předpokladu, že tři králové do ulic vyrazí.

Na jakou podobu tříkrálové sbírky se tedy můžeme těšit? Kde krále hledat? Tóny tříkrálové koledy a hlasy dětí vás jistě samy navedou, nebojte. A kdyby i přesto ne, pak hledejte na www.fchcl.cz.

Děkujeme, že stojíte při nás.

K†M†B† 2021

Tříkrálová sbírka 2021