Zákaz nákladních vozidel

Zákaz nákladních vozidel - tranzitu do ulice Malá.

Dnešního dne nabyla platnosti Veřejná vyhláška obecné povahy - stanovení místní úpravy provozu na pozemních komunikacích, což znamená zákaz vjezdu nákladních vozidel nad 12 tun s dodatkovou tabulkou tranzit. Stejná úprava se nám povedla dát také na silnici z Mimoně do Vranova pod Ralskem, a dále máme osazenou zákazovou značku vjezdu nákladních vozidel nad 12 tun v ul. u Hřebčína, a tímto opatřením od Doks a Mnichova Hradiště po osazení nařízených zákazových značek z těchto směrů nesmí přijet transitní nákladní doprava. Umístění všech značení očekáváme do jara r. 2022 z důvodu povolování umístění značení na různé silnice a dálnice. Následně se budeme snažit o zákaz transitu z dalších směrů do Mimoně, ale půlku směrů máme již vyřízenou. Toto značení pomůže i dalším obcím, které se nacházejí na této transitní cestě a veliké díky patří městu Česká Lípa a jejím úředníkům.

Datum vložení: 21. 9. 2021 8:08
Datum poslední aktualizace: 21. 9. 2021 8:11