Město Mimoň
rozšířené vyhledávání
cz

Překlad (translations)

Koupaliště

Hamerský rybník

Rekreační středisko Hamr na Jezeře leží v nádherné oblasti nedaleko Stráže pod Ralskem. Je obklopeno několika vrchy – Hamerským špičákem s hradem Děvínem, Mlýnským vrchem a Chrástenským vrchem.

Hradčanský rybník

Hradčanský rybník se nachází v obci Hradčany. Na jedné straně rybníka nalezneme písčitou pláž, občerstvení a hotel Na pláži, z druhé strany pak občerstvení Osamělá Hvězda v country stylu s volným přístupem k vodě (v současné době není občerstvení v provozu).

Koupaliště Mimoň

V areálu koupaliště je písečná pláž, dále hospoda s venkovním posezením a občerstvením.

Koupaliště Zákupy

V areálu koupaliště Zákupy je možnost ubytování, kempování, je zde restaurace kde se pořádají diskotéky, na koupališti je tobogán, dají se zde zapůjčit loďky a šlapadla.

Máchovo jezero – hlavní pláž Doksy

Vodní plocha (cca 300 ha) obklopená borovými lesy a písečnými plážemi poskytuje návštěvníkům Máchova jezera mnoho příležitostí k pasivnímu i aktivnímu způsobu trávení volného času.

Máchovo jezero – pláž Borný

Na písečné pláži Borný je možné využít: autokemp, dětský koutek, gril, ohniště, hřiště, kurty, kabinky, převlékárny, nuda pláž, občerstvení, plážový volejbal, půjčovna loděk, šlapadel a dalšího vybavení, restaurace, sprchy.

Máchovo jezero – pláž Klůček

Pro romantické povahy je určeno stanování přímo na pláži Klůček.

Máchovo jezero – pláž Staré Splavy

Na písčité pláži ve Starých Splavech můžete využít dětský bazén, dětský koutek, hřiště, kurty, kabinky, převlékárny, občerstvení, plážový volejbal, půjčovna loděk, šlapadel a dalšího vybavení, restaurace, skluzavka, sprchy, vodní atrakce, windsurfing, plovoucí bazén, vodní trampolíny různých rozměrů, skluzavky, lezecké stěny na vodě ve tvaru ledovců a kolotoče.

Vodní nádrž Horka – Stráž pod Ralskem

Vodní nádrž Horka ve Stráži pod Ralskem nabízí krom koupání na písečné pláži také sportovní vyžití.

Volný čas

MR Podralsko

LAG Podralsko

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Centrální evidence

 

btn_cezv

Odstávky elektřiny

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

Přihlášení k odběru zpráv

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím SMS a e-mailů