Plány oprav a investic pro rok 2022

Plány oprav a investic pro rok 2022 1

Dnes mě navštívil občan z Vranova pod Ralskem, s dotazem, zda se bude opravdu opravovat příští rok cesta ke Džbánu (tzv. Trpaslíku), že si lidé ve Vranově povídají, že se nic opravovat nebude. Z tohoto důvodu jsem se rozhodl zveřejnit seznam připravovaných oprav a realizací na příští rok, které omez

• Rekonstrukce náměstí 1.Máje (zima, jaro, začátek léta)

• Odbahnění a rozšíření zámecké tůně v parku (začne možná již v prosinci, ale v lednu určitě)

• Rekonstrukce cesty ve Vranově k tzv. Trpaslíku (někdy duben - první bude oprava vodovodu)

• Dokončení revitalizace sídl. U nemocnice – silnice, chodníky a přístřešky na popelnice (jaro)

• Dokončení revitalizace spodního sídliště Ralsko - oprava silnice ul. Vranovská u DPS (jaro)

• Oprava ul. Luční + vodovod a kanalizace (jaro, léto)

• Oprava ul. Poštovní + vodovod a kanalizace (jaro, léto)

• Oprava ulice Zahradní – poslední dvě části této ulice (jaro, léto)

• Oprava části ulice Smetanova – asfalt (jaro)

• Oprava ulice ve Stráni - asfalt (jaro)

• Chodník Svébořická (jaro, léto)

• Chodník ul. Pertoltická v okolí Mitopu - ještě není vysoutěženo (léto, podzim)

• Částečná oprava schodiště ul. Kotova (jaro)

• Začátek rekonstrukce koupaliště – již jsme se snad dostali přes všechny dotčené orgány, abychom konečně dostali stavební povolení – je to neuvěřitelný 😊

• Zateplování bytových domů Letná, Sídliště pod Ralskem a Svébořická 146 – od března, až do prosince

Akce, které Vás mohou zajímat, ale nijak vás neomezí:

• Rekonstrukce střechy ZŠ Mírová (léto)

• Oprava plotu ZŠ Komenského (léto)

• Oprava kanalizace ZŠ Komenského - zjišťujeme cenu celé akce (léto)

Akce soukromých subjektů, zatím nebudu komentovat a budu Vás informovat, až budou všechna povolení – výstavba Lidlu (vše pokračuje bez problémů 😊), výstavba průmyslové haly na bývalém prasečáku (nějaké problémy jsou, ale již se řeší 😊), výstavba myčky (zatím to vypadá, že by mohla být příští rok postavena – uvidíme 😊)

Petr Král

starosta Mimoně

P.S.: Pokud byste chtěli opravit silnici, chodník apod. napište mi na můj email – kral@mestomimon.cz a já Vám rád odpovím.

Datum vložení: 2. 12. 2021 21:34
Datum poslední aktualizace: 2. 12. 2021 21:40